Neden Evdekifirsat.com’u Kurduk?

İstanbul’un 39 ilçesinde farklı lokasyonlarda ve farklı konseptlerde yılda 18.998 proje ruhsatı alınarak inşaata başlanmakta ve bu projelerde 213.526 konut üretilmektedir.

Gerek konut alıcısının gerekse konuta yatırım yapacak yatırımcıların 18.998 projeyi incelemek, mukayese etmek gibi ne zamanı ne de profesyonel gözle inceleme imkanı olamayacağını düşünerek evdekifırsat.com sitesini kurduk. Kullanıcılarımız içerisinde fırsat olan tüm projelerimizi rahatça inceleyebilsinler diye.

Amacımız, öncelikle İstanbul’da;

  • İnşaat kalitesi
  • Evlerdeki net brüt farklarının fiyata yansıması
  • Projenin tamamlanarak müşteriye teslim edilebilmesini
  • Proje konseptinin inşaat bitince hayata geçip geçemeyeceğini
  • Müşteri memnuniyetine verilen önemi
  • Projenin fiyatının bölgedeki emsalleriyle mukayeselerini yaparak bu mukayeselere uyan tüm projeleri tek bir platformda konut alıcısı ve konut yatırımcısı ile buluşturmaktı.

Bunda da başarılı olduk.

Evdekifırsat.com araştırma ekibimiz her hafta bu tarz projeleri inceleyerek, evdekifırsat.com platformunda sizlerle buluşturmaya ve bize inanan kullanıcılarımızın beğenisine sunmaya devam ediyor.

2014 yılında kurduğumuz evdekifırsat.com’u bugün itibariyle yıllık 2.600.000 tekil kullanıcımız ve 100’e yakın projenin ortak kullanım noktası olarak buluşturmayı başardık.

Evdekifırsat.com daha fazla proje ve hızla artan kullanıcı sayısı ile büyümeye devam ediyor.

Bizi Takip Edin

0BeğenenlerBeğen
777TakipçiTakip Et
166TakipçiTakip Et
441AboneAbone

Çok Okunanlar

Paylaş :