Yöneticilerimiz

Cüneyd Dİskaya
arrow

Cüneyd Dİskaya

İcra Kurulu Başkan Yrd.
close
1976 İstanbul doğumlu Cüneyd Dişkaya, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 1997 yılından bu yana profesyonel iş hayatının içindedir. 1997-2000 yılları arasında Eraslan Danışmanlıkta Operasyon Yöneticiliği, 2000-2002 yılları arasında Nova Group Atak Gıda A.Ş.’ de Satış ve Pazarlama Yönetmenliği ve 2002-2004 yılları arasında Eraslan Danışmanlık Şirketinde Operasyon Müdürlüğü yapmıştır. 2005 yılında Sinpaş GYO ile gayrimenkul sektörüne geçen Dişkaya, 2007 yılından itibaren Sinpaş GYO’nun gayrimenkul projelerinde satış müdürü olarak görev almıştır. 2011 - 2016 yılları arasında Kentsel Hizmetler A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2016 yılından bu yana EYG Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Hakan Kaya
arrow

Hakan Kaya

İcra Kurulu Başkan Yrd.
close
1963 yılı Manisa, Salihli doğumlu, İnşaat Yüksek Mühendisi Hakan Kaya, İTÜ İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde; Lisans ve Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamış olup, 1985 yılından bugüne kadar 32 yıldır iş hayatının içerisindedir. Çeşitli özel şirketlerin büyük ölçekli yurt içi ve yurt dışı projelerinde; şantiye mühendisliğinden başlayarak, inşaat ve proje yönetimi, arazi ve proje geliştirme, satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına kadar her kademede görev yapmış olup, halen EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası ve İTÜ Mezunları Derneği üyesi, evli ve iki çocuk sahibidir.
arrow

Ömer Öztürk

Muhasebe Grup Bşk. Yrd.
Ömer Öztürk
close
info:
1958 Yılında Tirebolu-Giresun’da doğan Sn.Ömer ÖZTÜRK 1979-1980 Döneminde İstanbul İktisadi ve Ticari ilimler Akademisi’nden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana grup şirketlerimizde Mali ve İdari işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.
arrow

Ümit Baser

Hukuk Grup Bşk. Yrd.
Ümit Baser
close
info:
1973 Zonguldak doğumlu olan Ümit Başer, TED Zonguldak Koleji’nin ardından lisans öğrenimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. Uzun yıllar serbest avukatlık yaparak yerli ve yabancı müvekkillerine geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti vermiş; 2014 yılının Mart ayında Eyg Grup ailesine katılmıştır. O günden beri Hukuk Müşavirliği görevini sürdürmekte olan Ümit Başer, 30 yıldır dünyanın en iyi hukukçularını analiz edip yayınlayan İngiltere merkezli Legal 500 tarafından, en etkili ve yaratıcı hukuk müşavirlerinden biri seçilmiş ve GC Powerlist Türkiye’de yer almıştır.Çeşitli dönemlerde, İstanbul Barosu’nda meclis üyeliği ve komisyon başkanlığı görevlerinde bulunmuş, kent hukuku üzerine köşe yazıları yazmış ve vergi yargısı üzerine makalesi yayınlanmıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Araştırma Ekibimiz