Yöneticilerimiz

Cüneyd Dİskaya
arrow

Cüneyd Dİskaya

Genel Müdür
close
1976 İstanbul doğumlu Cüneyd Dişkaya, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. 1997 yılından bu yana profesyonel iş hayatının içindedir. 1997-2000 yılları arasında Eraslan Danışmanlıkta Operasyon Yöneticiliği, 2000-2002 yılları arasında Nova Group Atak Gıda A.Ş.’ de Satış ve Pazarlama Yönetmenliği ve 2002-2004 yılları arasında Eraslan Danışmanlık Şirketinde Operasyon Müdürlüğü yapmıştır. 2005 yılında Sinpaş GYO ile gayrimenkul sektörüne geçen Dişkaya, 2007 yılından itibaren Sinpaş GYO’nun gayrimenkul projelerinde satış müdürü olarak görev almıştır. 2011 - 2016 yılları arasında Kentsel Hizmetler A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmüştür. 2016 yılından bu yana EYG Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.
Hakan Kaya
arrow

Hakan Kaya

Genel Müdür
close
1963 yılı Manisa, Salihli doğumlu, İnşaat Yüksek Mühendisi Hakan Kaya, İTÜ İnşaat Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünde; Lisans ve Yüksek Lisans öğrenimini tamamlamış olup, 1985 yılından bugüne kadar 32 yıldır iş hayatının içerisindedir. Çeşitli özel şirketlerin büyük ölçekli yurt içi ve yurt dışı projelerinde; şantiye mühendisliğinden başlayarak, inşaat ve proje yönetimi, arazi ve proje geliştirme, satış ve pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı, İcra Kurulu Başkan Yardımcılığına kadar her kademede görev yapmış olup, halen EYG Emlak Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası ve İTÜ Mezunları Derneği üyesi, evli ve iki çocuk sahibidir.
Necdet Emre Polat
arrow

Necdet Emre Polat

CFO
close
1977 yılında Balıkesir’de doğan Emre Polat, İSTEK Semiha Şakir Lisesi’nde tam burslu olarak eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimine 1995 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi İşletme bölümünde devam ederken, 1997 yılında University of Nebraska’ya geçiş yaparak lisans eğitimini Finans dalında 2000 yılında tamamlamıştır. 2005 yılında ise lisans üstü eğitimini Finansal Muhasebe ve Pazarlama yönetiminde çift dalda tamamlamıştır. 2000 yılında KPMG firmasında audit deneyimiyle başladığı profesyonel iş hayatına, sırasıyla Sabancı Grubu, Finansbank, Gemak Gemi, Akkök Holding fimalarında Fon Yönetimi, Bankacılık, İş geliştirme Projeler, Gemicilik, Ululararası Ticaret, Kimya, İnşaat, Enerji, Bilişim ve Eğitim gibi farklı sektörlerde farklı pozisyon ve projelerde görev almış sonrasında ise yabancı ortaklı Amplio, Posco Assan (Kibar Grubu) ve Enuygun.com firmalarında Mali İşler Grup Başkanı olarak görev almıştır.Emre Polat, 2017 Mart ayı itibariyle Mali İşler Grup Başkalığı görevini EYG grubu bünyesinde devam ettirmektedir.
arrow

Ömer Öztürk

Genel Müdür Yardımcısı / Mali ve İdari İşler
Ömer Öztürk
close
1958 Yılında Tirebolu-Giresun’da doğan Sn.Ömer ÖZTÜRK 1979-1980 Döneminde İstanbul İktisadi ve Ticari ilimler Akademisi’nden mezun olmuştur. 1998 yılından bu yana grup şirketlerimizde Mali ve İdari işlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Evli ve iki çocuk babasıdır.
arrow

Gökhan Ataç

Genel Müdür Yardımcısı / Satış
Gökhan Ataç
close
İstanbul üniversitesi inşaat mühendisliği fakültesinden mezun oldu. Ardından Maltepe üniversitesinde iktisat politikası ve işletme MBA yüksek lisans eğitimleri aldı .İş Hayatına GSM Sektöründe başladı. Ardından Sinpaş Gyo’da 6 yıl süreyle Satış ve satış sonrası hizmetler müdürlüğü yaptı. Yine Sinpaş Holding iştiraki olan Eviya Gayrimenkul ’de 2 yıl süre ile Genel müdür yardımcılığı görevini yürüttü. Ardından Selin Yapı A.Ş’de 1 yıl süre ile Genel Müdür yardımcılığı görevini üstlendi.3 yıldır Evdekifırsatın kuruluşundan itibaren genel müdür yardımcılığı görevine devam etmektedir. Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre üyesi olan Gökhan ATAÇ Evli ve 2 çocuk babasıdır.
arrow

Kemal İnanç Isıklar

Genel Müdür Yardımcısı / Teknoloji
Kemal İnanç IŞIKLAR
close
1974 İzmir doğumlu Kemal İnanç Işıklar, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi lisans ve Galatasaray Üniversitesi yüksek lisans eğitimini tamamladıktan sonra 1998 yılında Mercedes Benz Türk A.Ş.'de stratejik planlama uzmanı olarak başladığı iş hayatı süresince OYAK, IBM Türk, DELL/EMC firmalarında yöneticilik yapmış, ulusal ve uluslararası ölçekte önemli teknoloji projelerinin yönetiminden sorumlu olmuştur. Aynı dönemde özellikle dijital pazarlama teknolojileri alanında önde gelen sektör kuruluşlarına danışmanlık, özel üniversitelerde aynı alanda eğitim ve seminerler vermiştir. Kemal İnanç Işıklar, EYG Grubu bünyesinde Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

Araştırma Ekibimiz

Burcu Hakan Ekol
arrow

Burcu Hakan Ekol

İş Geliştirme Müdürü
close
Burcu EKOL gayrimenkul sektöründe piyasa araştırması, en iyi kullanım etüdü, gayrimenkul ve proje değerleme konularında 12 yıllık profesyonel iş tecrübesine sahiptir. İstanbul Metropoliten Planlama Merkezi’nde Şehir Plancısı olarak görev almış olup, İstanbul Çevre Düzeni Planı çalışmasında konut piyasası ve yaşam kalitesi üzerine araştırmalar yapmıştır. GAYA Gayrimenkul Geliştirme firmasında Proje Geliştirme Uzmanı olarak hem yerel hem de uluslararası firmalara piyasa etüdü ve fizibilite raporları hazırlamış ve sunmuştur. EVA Gayrimenkul Değerleme AŞ’de yaklaşık 7 yıl Değerleme Departmanı Müdürü olarak ticari ve konut projelerinde değer tespiti, fizibilite ve piyasa araştırmaları konusunda görev almıştır. EYG Grup bünyesinde İş Geliştirme Müdürü olarak görev almaktadır. Şehir Plancıları Odası üyesi ve Lisanlı Değerleme Uzmanıdır.
Barbaros Aydın
arrow

Barbaros Aydın

İş Geliştirme Yöneticisi
close
Dokuz Eylül Üniversitesi, Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl kadar inşaat sektöründe, 2 yılı geçen bir sürede de İzmir ve İstanbul’da gayrimenkul değerleme firmalarında çalıştı. Değerleme sektöründeki iş hayatına özel bir bankada Gayrimenkul Değerleme Yönetmeni olarak 4 yıl süre ile devam etti. Bu süreçte Türkiye genelinde yaklaşık 30.000 adet ekspertiz raporunun hazırlanmasında ve kontrol sürecinde aktif olarak yer aldı.
Ali Orçun Tuncel
arrow

Ali Orçun Tuncel

Satış Pazarlama Müdürü
close
Ali Orçun Tunçel Reklam Satış Sektöründe 9 yıllık tecrübeye sahiptir. Hurriyetemlak.com’da Satış temsilcisi olarak göreve başlamış olup, 1 yıl Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde müşteri kazanmak ve mevcut üyelere portal içerisinde reklam alanlarının satışlarını gerçekleştirmek üzerine çalışmalar yapmıştır. 6,5 sene kadarda İstanbul ekip liderliği görevini yapmış olup. Hurriyetemlak.com görevinden ayrıldıktan sonra Milliyetemlak.com’ da 1 seneye yakın Kurumsal Satış Müdürü görevini yapmıştır. EYG Grup bünyesinde Satış Pazarlama Müdürü olarak görev almaktadır.