Modern Oturma Odaları

Her ne kadar modern tasarım 20. yüzyılın başlarında doğmuş olsa da kelimenin tam anlamıyla hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor. İster bu zamanların, ister yüzyılın ortalarındaki modernlik anlayışı olsun, minimalizmin etkisiyle estetik olarak modernizm alabildiğine bir şıklık vaat etmeye devam ediyor. Tabii ki geleneksel figürler kullanabilir ve bazı çağdaş öğeler ekleyebilirsiniz. Tercihiniz hangisi olursa olsun, bu listede size bol bol modern oturma odası ilhamı sunuyoruz.

Modern tasarım, öncelikle doğal malzemelerden yararlanır, bu yüzden evinizde ahşap panelli duvarlardan uzak durmayın. 

2018 bitiyor, postmodern etki artık her yerde bizimle birlikte. Renkli bir halı gibi eğlenceli, bohem eşyalar kullanmaktan çekinmeyin.Şık bir aydınlatma, klasik mobilyalara beyaz bir ortama sahipseniz, modern bir oturma odası için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. Bu oda çok berrak ve hafif bir tasarım olmuş.

Doğal malzemelerden üretilen geleneksel bu odada mobilya, fonksiyonel bir estetik sunmuş, odanın eski çizgilerden oluştuğu havasından kurtulmak için, dekor aksesuarlarının güncel tutulması hoş olmuş.

Temiz çizgilerin ve minimalist bir tasarımın hakim olduğu bu oda zarif bir tavır yansıtmış, ilham verici parçalardan oluşuyor.

Bu modern oturma odasında mobilya ayakları güzel bir detay olarak öne çıkmış, ayna, bir mini kitaplık, masa ve ünite üzerinde yer alan aksesuarlar ortamı şekillendiren detaylardan.