İlham Verici Çalışma Odası Fikirleri

Yeni evinizde fazladan bir odanızın olması gerçek bir lükstür, bu odayı değerlendirme konusunda aklınızdan birçok şey geçecektir. Sinema odası, kitaplarla dolu bir kütüphane ya da bir hepsinden bir şeylerin olduğu bir çalışma odası dahil olmak üzere, üzerinde oynamalar yapılabilecek fikirler olabilir. Alanın büyük veya küçük olması fark etmez. İstediğiniz stili bilmek çok daha önemlidir. Sizinle paylaşacağımız öneriler, odanız için ilham verici fikirler sunacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

Kahverengi kitaplık beyaz duvarlara yapışıyor. Parlak küreler tavana asılır. Kanepe şık bir açık gridir. Çiçek desenli üç halı, odaya daha fazla renk katmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Yukarıdaki küçük kütüphane odası zevkli bir şekilde tasarlanmış, bej ve kahverengi nötr renklerle odaya rahat bir his veriyor. Raflar basitçe ahşap panellerle ayrılmış. Rahat sandalyeler de göze çarpıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu modern çalışma odası gerçekten muazzam görünüyor. Sanatsal tasarımlı kitaplığı odanın başrolünde, büyük pencereler odayı doğal ışıkla aydınlatmış. Ahşap yapımı dikdörtgen masa üzerinde çalışmak için bolca alan var. Parke zeminler, odaya beyaz ve kahverengi bir renk teması vermek için masayla uyumlu olmuş.

 

 

 

 

 

 

 

Koyu renklere ne dersiniz? Bu güzel kütüphane odasını görünce sevmiş olabilirsiniz. Duvarlar koyu mavi ve tüm kullanılabilir alanı kaplamış. Bir vintage masa lambası, sandalyenin parlak turuncu ve kırmızılığı odada ironik bir uyum yakalamış.

 

 

 

 

 

 

 

Sade ve zarif bir şekilde dekore edilmiş, çatıdan doğal ışık alan bu kitap odası küçük alanından yararlanıyor. Beyaz kitaplık duvara yapıştırılmış, okuma sandalyeleri deri kanepe ve lacivert halı odayı süslemektedir.

 

 

 

 

 

 

İşte minimalist bir tasarım, yine beyazın hakimiyeti odayı çepeçevre ele geçirmiş görünüyor. Bu açıdan çalışma masasının tam karşısında tüm duvarı kaplayan bir çalışma masası hayal edilebilir.