Mirage’da Seçkin Bir Yaşam Sizi Bekliyor

Yeni ve lüks bir ev almak herkesin hayali. Belli başlı koşullar sağlandıktan sonra hangisi olmalı konusunda karar verme aşamasına gelmek ise, herkes için zor ve sancılı bir süreç.

Bu hafta size Mirage Rezidans ve ayrıcalıklı özelliklerinden bahsedip bu sancılı süreci bir keyfe dönüştürmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Arkanıza yaslanın ve neden Mirage’da yaşamanız gerektiğini size açıklamamıza müsaade edin.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yaşam alanı hayal edin, içinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleriyle 342 lüks rezidans dairesi ve alışverişe çıkmak için sadece asansöre kadar yürümeniz gereken 60 mağazası olsun…

Güneşlinin Yükselen yıldızı konumundaki Mirage, size birçok şeyi aynı anda sunar.

Bir evden ziyade bir yaşam alanı tercih ediyoruz. O zaman yaşamımızı kolaylaştıran, seçkin ve lüks avantajları gözden geçirmeliyiz.

Evimizin dışına çıktığımızda özgün bir peyzaj düzenlemesi ve su sesleri, bize huzur vaat eden detaylardandır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuklar için oyun parkları, basketbol sahaları ve yürüyüş parkuru gibi outdoor ayrıcalıklarının dışında, kapalı havuz, sauna ve fitness center’ı ile Mirage Rezidans, lüksün konforunu, doğanın huzuruyla sizin için buluşturur.

Bunların dışında, back office, temizlik ve 7/24 concierge hizmetlerinin yanında güvenlik, kapalı ve açık otoparkıyla Mirage Rezidans, yıl boyu keyifle yaşayabileceğiniz bir yaşam alanı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şöyle bir düşünün, lokasyonunuz içerisinde neler olmasını isterdiniz?

Üniversite? Otel? Özel hastane? Merak etmeyin hepsi ve daha fazlası var.

Güneşli, önemli yatırımların yer aldığı merkezi konumuyla, İstanbul’un 2. Maslak’ı olarak adlandırılmaya çoktan başladı bile.

Mirage’da seçkin bir yaşama merhaba demek için, tek yapmanız gereken şey bize ulaşmak…