Üste Para Nasıl Kullanılır?

 

Evdekifirsat.com tarafından size sunulan Üste Para Kampanyası’nın nasıl kullanılacağını sizler 5 kolay adımda anlatalım…

Her şey Türkiye’de birçok alanda ilkleri barındıran evdekifirsat.com internet sitesine girmenizle başlayacak.

Siteye girdikten sonra sitenin üstünde bulunan arama özelliklerini kullanarak aradığınız konutu bölge, proje adı ya da daire tipine göre araştırabilirsiniz. BU adımın ardından size sunulacak dairelerden beğendiğiniz bir tanesinin üstüne tıklayınca resimlerinin üstünde Üste Para logosu göreceksiniz.Bu logo sizin Üste Para dünyasına giriş kapınızdır.

 

Üste Para logosuna tıkladıktan sonra önünüze bir form açılacak. Bu formu doldurduktan sonra size beğendiğiniz ev için Üste Para sertifikası gönderilecek.

 

Size ulaşılması için gereken bilgileri verdikten sonra mutlaka aranacak, ev hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için projeye davet edileceksiniz. Projeyi gezin, istediğiniz gibi pazarlık yapın, indirimlerinizi alın.

Sertifikayı aldıktan sonra en geç 15 gün içerisinde rezervasyon ya da ön satış işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekiyor. Bunun yanında yine sertifikayı almanızı takip eden 60 gün içinde tüm satış işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekiyor.

Size sağlanan sertifikada yazan tüm işlemleri yerine getirdiğinizde aldığınız evin satış ücretinin yüzde 4’ünü almak için evdekifirsat.com’a başvurun.