Evdeki Fırsat kazandırmaya devam ediyor

Evdeki Fırsat, markalı konut projelerinden ev almak isteyenlere cazip seçenekler sunuyor. İstanbul’un en seçkin markalı konut projelerinde yer alan konutları avantajlı ödeme planlarıyla satışa çıkaran Evdekifırsat.com konut yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor.
Maslak Mashattan, İdilla, TEM Vitrin, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler ve Bahçeşehir Vadi, Sky Bahçeşehir, Adım İstanbul, Evvel İstanbul, İstwest, Lokum Evler, Kağıthane Ofis Projesi, Mai Residence projelerinde kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Yaşamın merkezinde ev sahibi yapıyor

Evdekifirsat.com, yaşamın merkezinde ev hayali kuranlara Maslak Mashattan’dan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor. İş dünyasından uzaklaşmadan trafik sorununa çözüm arayanlar Evdekifırsat.com satış ofisinde buluşuyor.

Şehrin orta yerinde tüm aile bireylerini mutlu etmek için tasarlanan İstwest projesi Basın Ekspres Yolu’nda konumlanıyor. En ince ayrıntılar düşünülerek hazırlanan proje, ailenin tüm bireyleri için iyi yaşam olanakları sunuyor. Son yılların en gözde bölgesi olan Basın Ekspres, özel ve kamu yatırımlarıyla hızla gelişiyor ve yatırım için çok kazançlı fırsatlar sunuyor. Ataköy sahile 10 dakikalık mesafede olan İstwest’te Evdeki fırsat avantajlarıyla yerinizi ayırtın, sınırlı sayıdaki fırsatı kaçırmayın.

Evdeki Fırsat’la İdilia’lı olmanın tam zamanı

Hayallerinizdeki evi ve daha fazlasını sizlerle buluşturan Evdeki Fırsat, Anadolu Yakası’nın en iyi yatırım ve oturum bölgesinde ev sahibi yapıyor. Konut yatırımının en çok kazandırdığı Sultanbeyli’de bulunan İdilia projesinde uygun ödeme seçenekleri sunuyor. Yatırımcı şehrin merkezinden ayrılmadan doğanın kalbinde ev sahibi oluyor.

İstanbul’un yeni Vitrin’i

TEM Vitrin projesi, İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Evdeki Fırsat, TEM Vitrin yatırımcısına yeni ödeme seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alan projeden kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Bahçeşehir’in en seçkin projeleri Evdekifırsat.com ayrıcalığı ile sunuluyor

Evdeki Fırsat, kazançlı yatırımın adresi Bahçeşehir’de yer alan birbirinden avantajlı projeleri portföyünde bulunduruyor.

İstanbul’un en düzenli gelişen bölgesi Bahçeşehir, özel yatırımların ve kamu yatırımlarının artmasıyla yatırımcılar için de kazançlı bir bölge haline geldi. Evdeki fırsat yatırımcıyı bu kazanca ortak ediyor, İstanbul’un en değerli bölgelerinden birinde kira öder gibi ev sahibi yapıyor.