Yatırımın gözdesi Başakşehir

Başakşehir, bir yandan kamunun 3. havalimanı, Kanal İstanbul, Kuzey Marmara Otoyolu, 3. köprü, Bölge Hastanesi ve dev şehir parkları gibi mega yatırım projeleri, bir yandan da birbiri ardına yükselen konut ve yaşam alanlarıyla kent içinde kent olma yolunda ilerliyor.

İstanbul’da en fazla markalı konuta ev sahipliği yapan Bahçeşehir, yapımı devam eden mega kamu projeleri nedeniyle daha da ilgi görecek. Bölge, Türkiye’nin mega projelerinin kavşak noktasında olması nedeniyle yatırım merkezine dönüştü. Mega projelere ev sahipliği yapan Başakşehir, yatırımcıya yüksek prim getirisi vadediyor.

Türkiye’nin en büyük yapay göletinin ilçe sınırlarında yer alması, 3. havaalanının Basın Ekspres Yolu ile kolay ulaşılabilir olması ve yeni konutlarla beraber yeni ticaret merkezlerinin de oluşması nedeniyle bölgede yatırım yapanlar her geçen gün artıyor.

Metrekaresi 6.000-7.000 TL’ye yükseldi

3-4 yıl önce 2.000 TL’nin altında seyreden konut metrekare fiyatları 6.000-7.000 TL’ye yükseldi. 60 bin konutluk TOKİ projesiyle bölgeye özel sektörün ilgisi arttı. Konforlu ve düzenli yapılaşma modeli olan Başakşehir projesi birçok yere örnek uygulama olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni yatırımlar ve projeler hayata geçirildikçe otellere de talebin artması bekleniyor. İlçenin aynı zamanda oteller bölgesi olabileceği de değerleme uzmanları tarafından söyleniyor.
2015 yılında Başakşehir’de 9.044 konut satıldı, bu sayı İstanbul’daki toplam konut satışlarının yüzde 4’ü oranında.

Kazançlı yatırım Bahçeşehir projelerinde

Evdeki Fırsat, kazançlı yatırımın adresi Bahçeşehir’de yer alan birbirinden avantajlı projeleri portföyünde bulunduruyor. Bu projeler; Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler, Teras Evler ve Sky Bahçeşehir.
İstanbul’un en düzenli gelişen bölgesi olması ve kamusal yatırımların da yoğunlaştığı bir bölge olarak yatırım değeri hızla artan Bahçeşehir, yatırımcılar için de kazançlı bir bölge.
Kendi içinde bir merkez olan, Bahçeşehir’de ki Evdeki fırsat projeleri, merkezi konumlarıyla dikkat çekiyor. Projelerde; alışveriş merkezi, hastane, okul, market, kültür sanat alanları ve ulaşım arterlerine yakınlığıyla günlük ihtiyaçlar eksiksiz karşılanabiliyor.

Aradığınız her şey Bahçeşehir’de

Evdeki Fırsat Bahçeşehir projeleri, günümüz bireylerinin aradığı güvenlik, konfor, ulaşılabilirlik, huzur, eğitim, ibadet, sağlıklı alt yapı beklentilerini bir arada bulabilecekleri yaşam alanları olarak planlandı ve hayata geçirildi. Evdeki Fırsat’ın sunduğu uygun ödeme koşullarıyla kira öder gibi sizin de Bahçeşehir de, huzurun kalbinde bir eviniz olsun.