Kartal’a yatırım yapan kazanıyor

Anadolu Yakasının parlayan yıldızı Kartal’da eski sanayi alanlarının, eski sitelerin yerini markalı konut ve ofis projeleri aldı. Kartal’da yükselen yeni projeler yatırımcılara birçok fırsat sunuyor. Bölgede hem konut fiyatları, hem de kira değerleri her geçen gün artıyor. E5 ve TEM otoyolları, Sabiha Gökçen Havalimanı, Marmaray hattı, 3. Köprü, İzmit Geçiş Köprüsü’ün getirdiği ve getireceği ulaşım avantajları birlikte düşünüldüğünde, bölgeye yapılan gayrimenkul yatırımı kazandırıyor; Kartal konuta yatırım yapılabilecek bölgelerin en üst sırasına yükseliyor.

Konut fiyatları sürekli artıyor

Geçtiğimiz yıllarda Kartal’da E5 ile TEM arasında kalan bölgedeki dairelerin birim metrekare fiyatları bin 500 ile 4 bin 500 lira arasında değişirken, bugün bu rakamlar 4 bin – 8 bin lira aralığına yükselmiş bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire tiplerinin ağırlıklı olarak tercih edildiği bölgede, deniz ve Adalar manzarasına hakim kimi projelerde metrekare fiyatlarının 13 bin liralara kadar çıktığı görülüyor.

Anadolu yakasında yaşam, son yıllarda en çok ilgi gören yerlerinin başında gelen Kartal yönüne doğru hızla kayıyor. Adliye Sarayı ve metronun gelişiyle birlikte her yönüyle cazip hale gelen Kartal, emlak sektörüne yatırım yapmak isteyenler için oldukça avantajlı bir bölge haline geldi. İlçenin hızla gelişmesiyle birlikte gelir düzeyi ve istihdam da arttı. Ulaşımdaki alternatiflerin çokluğunun yanı sıra adliye, hastane, çok sayıda üniversiteye ev sahipliği yapan Kartal’da konut talebi de hızla yükseldi. Kartal son yıllarda ticari ve konut projelerinin Anadolu yakasındaki merkezi haline gelmiş durumda.

Bölgede yer alan konut, ofis ve home ofislerin yer aldığı projelerin büyük çoğunluğu ise E-5 aksı üzerinde yükseliyor. Kartal hem yatırımcıların, hem de oturmak için satın alan tüketicilerin olduğu bir bölge.

Evdeki Fırsat avantajıyla Mai Residence

2 blokta konut ve home ofislerden oluşan Evdeki Fırsat projelerinden Mai Residence’ta konut yatırımcısına cazip fırsatlar sunuluyor. Bu fırsatların başında Evdeki Fırsat’ın sunduğu ödeme planı geliyor. Her bütçeye uygun ödeme seçenekleriyle Mai Residence’ta kolaylıkla ev sahibi yapıyor. Mai Residence’ta sözleşme imzaladıktan sonra tapunuz hemen teslim ediliyor. İster evinize taşının masmavi bir deniz ve Adalar manzarasının keyfini çıkarın, isterseniz de kiraya verin yatırımınızı değerlendirin. Siz taksitlerinizi öderken de projenin ve bölgenin prim potansiyeli sayesinde evin her geçen gün değeri artsın.

Evdeki Fırsat sürekli yanı başınızda

Evdeki Fırsat sadece konut satmıyor. Site yönetimlerini, ikinci el satış hizmetlerini ve kiralama hizmetlerini de yürütüyor. Böylelikle, Evdeki Fırsat piyasa yapıcı rolünü de üstleniyor. Evinizi satmaya karar verdiğinizde ya da kiraya vermek istediğinizde Evdeki Fırsat, evinizin değeri üzerinden satılmasını ya da kiraya verilmesini de garanti altına almış oluyor.