Ev sahibi olmanın kolay hali

Evdeki Fırsat, hayalinizdeki evi ve daha fazlasını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Cazip ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi yapıyor. İster Avrupa Yakası’nda isterseniz Anadolu Yakası’nda, yatırım bakımından avantajlı projelerde ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

Kazançlı yatırım Evdeki Fırsat’ta

Evdeki Fırsat, gizli kalmış, gözden kaçmış, kaçıp gitmiş ev fırsatlarını araştırıp buluyor yatırımcıyla buluşturuyor. Markalı konut projelerinde yer alan konutları avantajlı ödeme planlarıyla satışa sunuyor. İstanbul’da en prestijli projelerden ve değer artışı yaşayacak bölgelerden konutları seçiyor ve konut sahibi olmak isteyen yatırımcıyla buluşturuyor.

Evdeki Fırsat, Avrupa Yakası’nın en çok kazandıran bölgelerinde yer alan markalı konut ve ofis projeleri; İstwest, Bahçeşehir Vadi, Bahçeşehir Quartz, Bahçeşehir Evler, Bahçeşehir Kuleler, Bahçeşehir Teras Evler, Evvel İstanbul, Adım İstanbul, Maslak Mashattan, Sky Bahçeşehir, Kağıthane Ofis Projesi ve Tem Vitrin’i portföyünde bulunduruyor. Oturuma hazır ve bitmiş olan bu projelerde ister yaşamaya başlayın, isterseniz de kiraya verip kira gelirinizle taksitlerinizi ödeyin. Evdeki Fırsat, Avrupa yakasında her isteğe uygun konut seçenekleri sunuyor. İster şehrin kalbinde, isterseniz de ulaşımı kolay daha sakin bölgelerde ev sahibi yapıyor. Üstelik yatırım yapanın kazandığı bu projelerden kira öder gibi ev sahibi oluyorsunuz.

Evdeki Fırsat sadece Avrupa Yakası’nda değil Anadolu Yakası’nda yatırımın gözdesi bölgelerde de cazip ödeme seçenekleri ile ev sahibi yapıyor. Değerini her geçen gün katlayan bu bölgelerdeki markalı konut projeleri arasında Mai Residence, İdilia ve Lokum Evler bulunuyor. Konumu her geçen gün değerlenen bu bölgelerde yer alan projeler çevresinde birçok özel ve kamu yatırımı yer alıyor. Oturuma hazır bu projelerde ayrıcalıklı bir yaşamın kapıları aralanıyor, Evdeki Fırsat projelerine yatırım yapan kazanıyor.

Hayalinizdeki ev bir tık ötenizde

İstanbul’da yer alan yatırım değeri yüksek ve bitmiş projeleri portföyünde bulunduran Evdekifırsat.com’da tüm evleri detaylarıyla sitede görebilir, karşılaştırmalarınızı yapabilir, gerekirse satış yetkilisi ya da konut uzmanlarına online olarak bağlanarak anında görüş alabilirsiniz. Böylece her evi görmek için trafikte kaybedeceğiniz sürede yüzlerce konut araştırabilirsiniz.