Ev sahibi olma fırsatını kaçırmayın!

TEM Vitrin İstanbul’un kalbinde yer alan bir proje. Muhteşem lokasyonu sayesinde zamanınız artık size kalacak. Vitrin, Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. Sultangazi’de Sur yapı imzasıyla inşa edilen Vitrin projesi, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek bir konumda.

Evdeki fırsat, avantajlı ödeme koşullarıyla herkesi İstanbul’un Vitrin’i, TEM Vitrin’den ev sahibi yapıyor. Cazip ödeme seçenekleriyle kira öder gibi kendi evinizin sahibi oluyorsunuz. Sınırlı sayıdaki fırsatı kaçırmayın. TEM Vitrin’de yerinizi ayırtın. Projede birbiri ile uyumlu 4 blok ve 238 daire bulunuyor.

TEM Vitrin, iş ve yaşam merkezlerinin tam ortasında bulunmasının yanı sıra aynı zamanda bölgenin oksijen kaynağı konumundaki 120 dönümlük dev şehir parkı manzarasına sahip olması sayesinde, İstanbul’un yoğun ve hareketli yaşantısında ferah bir nefes oluyor.