Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı

Evdekifirsat.com, hayalinizdeki evi ve daha fazlasını uygun ödeme seçenekleri ile sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Ataşehir’e 10 dakikalık mesafede yer alan İdilia projesinden ev almak isteyenler için çok cazip fırsatlar sunuyor. Kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Üstelik yatırım bakımından avantajlı, Anadolu Yakası Sultanbeyli’de bulunan İdilia projesinde siz taksitleri öderken evin her geçen gün değeri de artıyor.

Doğayla iç içe bir yaşam

İdilia projesinin girişinde sizi, üzerindeki geçiş köprüleriyle bir süs havuzu ve İstanbul Çiğdemi (Crocus) bahçelerinden oluşan bir meydan karşılıyor. İdilia şehrin merkezinden ve doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı mümkün kılıyor. Proje, İstanbul’un en ferah bölgelerinden biri olan Aydos ormanlarına yakınlığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı

Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.