Huzur veren enerjisi, yeşili ve zengin sosyal olanaklarıyla İdilia

İdilia projesi, Sur Yapı imzasıyla 30 bin metrekarelik alan üzerine inşa edildi. Proje, 7 blok üzerinde toplam 442 konut ve 78 daire tipiyle farklı seçenekler sunuyor. Göz alıcı peyzaj düzenlemesi dikkat çeken İdilia’da; yatay blokları çevreleyen sokak yapısı, yeşil doku ve projenin her bölgesine yayılmış su öğeleri modern mimari ile birleşiyor. Proje, İstanbul’un en ferah bölgelerinden biri olan Aydos ormanına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Çocukların rahatça ve güvenle oynayabileceği bahçeler İdilia’da. Ayrıca spor salonları, hobi odaları ve daha birçok aktivite alanı da İdilia’da sizleri bekliyor.

Dostlarınızla evinizin hemen yanı başındaki Aydos Ormanı’nda piknik yapıp doğanın keyfini çıkarırken çocuklar da bu doğal ortam içinde neşeyle büyüyecek.

Evdeki Fırsat’ın uygun ödeme seçenekleriyle sunulan İdilia projesinden ev sahibi olmak çok kolay: Üstelik siz taksitleri öderken evin her geçen gün değeri de artıyor. Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeleri arasında yer alıyor. Evdeki Fırsat ile Sur Yapı İdilia projesinden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.