İdilia avantajlı konumuyla hayatınızı kolaylaştıracak

İdilia, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje, planlanan metro durağına 1 kilometre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmaları süren Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile İdilia projesinde Üsküdar ve Anadolu Yakası’nın diğer ilçelerine ulaşım oldukça kolaylaşacak.

Evde olmanın keyfini çıkarın

İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ev sahibi olmanın tam zamanı!

Aydos Ormanı’na yakınlığıyla dikkat çeken İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcılar için cazip seçenekler hazırlayan Evdekifirsat.com, kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.