Sınırlı sayıdaki fırsatı kaçırmayın!

Evdekifirsat.com, Sur Yapı imzasıyla Sultangazi’de inşa edilen TEM Vitrin projesine özel, uygun ödeme koşulları hazırladı. İstanbul’un kalbinde yer alan projeden ev sahibi olmak isteyenlere kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar değişen daire seçenekleri içeren TEM Vitrin projesi, dört yatay bloktan meydana geliyor. İstanbul’un merkezi semtleri Eyüp, Fatih ve Taksim’e yakınlığıyla dikkat çeken proje, Maslak’a komşu bir lokasyonda yükseliyor. TEM Vitrin, Türk Telekom Arena Stadyumuna ise 12 kilometrelik mesafede bulunuyor.

Fitness salonu ve stüdyo, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanları, çocuk oyun alanları ve sauna gibi sosyal olanaklar barındıran proje, İstanbul’un Avrupa Yakası’ndaki iki Havalimanı’nın da ortasında yer alıyor. 1+1 dairelerin 50 metrekare ile 76 metrekare arasında değiştiği projede, 2+1 daireler 71 metrekare ile 207 metrekare arasında, 3+1 daireler 141 metrekare ile 253 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 200 metrekare düzeyinde tasarlandı.