TEM Vitrin’le yaşamınızı ve yatırımınızı taçlandırın

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla zarafet ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. İstanbul Sultangazi’de Sur Yapı imzası ile hayat bulan TEM Vitrin projesi için Evdekifirsat.com avantajlı ödeme fırsatı sunuyor. Evdeki Fırsat, TEM Vitrin’de kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Zengin sosyal imkanlar Vitrin’de

Hemen yanı başında büyük ölçekli bir parkın yer aldığı Vitrin projesinin sosyal donatıları arasında; Fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.

Tem Vitrin her yere yakın

Şehir merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak olan Vitrin projesi; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.