Evdeki Fırsat’tan hayata değer katan proje: İdilia

Evdeki Fırsat hayatınıza değer katacak bir projeyi daha sizlerle buluşturuyor. Hem şehrin merkezinde yaşayıp hem de doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı ister misiniz? Aydos ormanına yakınlığı ile de dikkat çeken İdilia’da sizi, su ve yeşil alanlarla tasarlanmış eşsiz bir yaşam bekliyor.

Evdeki Fırsat İdilia projesinden ev sahibi olmak isteyen yatırımcıya cazip ödeme seçenekleri sunuyor; İdilia projesinden kira öder gibi ev sahibi yapıyor.

Eşsiz konumuyla hayatınıza değer katacak

Evdeki Fırsat İdilia projesi hayatının ve zamanının değerini bilenlerin yeni adresi. Proje, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje, planlanan metro durağına 1 kilometre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmaları süren Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile İdilia projesinde Üsküdar ve Anadolu Yakası’nın diğer ilçelerine ulaşım oldukça kolaylaşacak. İdilia projesi aynı zamanda yapılması planlanan ve tamamlandığında Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olacak olan 4 bin 100 yatak kapasiteli hastaneye komşu konumda yükseliyor.