Kazançlı yatırım İdilia’da

İdilia projesi, Anadolu yakasının en çok prim yapan bölgesi Sultanbeyli’de Sur Yapı imzasıyla hayata geçirildi. Proje avantajlı lokasyonu ve sosyal donatılarıyla adından söz ettiriyor.

7 blok, 442 konut ve 78 farklı daire tipinden oluşan İdilia projesi Ataşehir’e, TEM otoyoluna ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ile dikkat çekiyor. Yapımı devam eden metro istasyonuna yakınlığı ile sakinlerine avantaj sunuyor. Hem şehrin merkezinde hem de doğayla iç içe bir yaşam sunan İdilia, etkileyici peyzajıyla göz dolduruyor. Su temasının ön plana çıktığı projede ayrıca yürüme yolları, su üzeri köprü geçişleri, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, spor alanları, basketbol ve futbol sahaları bulunuyor.

Evdeki Fırsat’ın uygun ödeme koşullarıyla İdilia projesinden ev sahibi olmak çok kolay. Üstelik siz öderken evinizin her geçen gün değeri artıyor. Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alıyor. Evdeki Firsat ile Sur Yapı İdilia projesinden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.