Evdeki Fırsat’tan İstanbul’un kalbinde proje

Evdeki Fırsat TEM Vitrin projesi, avantajlı konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, iş ve yaşam merkezlerine oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Hayatınızı kolaylaştıracak TEM Vitrin projesi, zamanın ve konforun değerini bilenlerin yeni adresi.

TEM Vitrin her yere yakın

Başta Maslak bölgesi olmak üzere, İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan Sur Yapı Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alıyor. İhale aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına sadece 1,5 km mesafede yer alan Suryapı Vitrin, Atatürk Havalimanı’na da metro ile kolayca ulaşım imkânına sahip. Türk Telekom Arena’ya 13 km, Hasdal Kavşağı’na 7 km uzaklıkta olan Vitrin, yapımı tamamlanmak üzere olan 250 yatak kapasiteli Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne oldukça yakın bir konumda.

TEM Vitrin projesinde her isteğe uygun ev seçenekleri bulunuyor; 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Bahçe Katı Dublex 4+1 ev. Projemizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için satış ofisimize bekliyoruz.