Yeşilin hayat veren enerjisi İdilia’da

İdilia projesi, zengin sosyal olanakları ve avantajlı lokasyonu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Proje, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgesi Sultanbeyli’de, Sur Yapı imzasıyla hayata geçirildi

Yeşille iç içe bir yaşamın sunulduğu İdilia projesinde, Evdeki Fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. İdilia’dan Evdeki Fırsat avantajları ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Üstelik siz öderken evinizin her geçen gün değeri artıyor. İdilia projesinin yer aldığı Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alıyor.
Aydos ormanına yakın olan İdilia projesi, şehrin gürültü ve stresinden uzak, doğa ile iç içe konumu ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Yatırımcısına zengin sosyal olanaklar sunan İdilia projesinin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.