Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını kaçırmadınız!

Levent ve Maslak’a 10 dakikalık mesafede bulunan Tem Vitrin’de sınırlı sayıdaki daireye Evdeki fırsat avantajlarıyla 39 bin TL peşinatla kira öder gibi sahip olabilirsiniz. Evdeki fırsat, ajvantajlı ödeme koşullarıyla herkesi İstanbul’un Vitrin’i, TEM Vitrin’den ev sahibi yapıyor.

Vitrin projesi, İstanbul’un hareketli yaşantısının içinde bulunuyor. Bir tarafında şehir, bir tarafında 120 dönüm şehir parkı manzarasıyla çevresinde hakimiyetini hissettiren Vitrin, şıklığıyla kendine hayran bırakan mimari tasarıma sahip.

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla konforu ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Vitrin’de gerçek şıklığı evinde yaşamak isteyenleri birbiri ile uyumlu 4 blok ve 238 daire bekliyor.

TEM Vitrin sosyal alanlarıyla da göz dolduruyor. Tüm aile bireylerini mutlu etmek için en ince ayrıntısına kadar her şey düşünüldü. Açık ve kapalı sosyal donatılarıyla her mevsim evde olmanın keyfini yaşayacaksınız. TEM Vitrin’in sosyal donatıları arasında; fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.

TEM Vitrin projesinde her isteğe uygun daire tipi bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Bahçe Katı Dublex 4+1 ev seçenekleri mevcut.