İdilia yeşil alanları ve sosyal donatıları ile öne çıkıyor

İdilia projesi, Sultanbeyli’de Sur Yapı imzasıyla hayata geçirildi. Proje, muhteşem konumu ve sosyal olanaklarıyla göz dolduruyor. En ince ayrıntılar düşünülerek hazırlanan proje, ailenin tüm bireyleri için en iyi yaşam olanaklarını sunuyor.

Evdeki Fırsat, Aydos ormanına yakınlığı ile de dikkat çeken İdilia’da cazip ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. Kira öder gibi Anadolu yakasının yeni yatırım ve oturum bölgesi Sultanbeyli’de ev sahibi olabilirsiniz.

Zamanın değerini bilenler için

Evdeki Fırsat İdilia projesi hayatın ve zamanın değerini bilenlerin yeni adresi. İdilia projesi muhteşem konumuyla yaşamınıza değer katacak. Proje, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje, planlanan metro durağına 1 kilometre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmaları süren Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile İdilia projesinde Üsküdar ve Anadolu Yakası’nın diğer ilçelerine ulaşım oldukça kolaylaşacak. İdilia projesi aynı zamanda yapılması planlanan ve tamamlandığında Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olacak olan 4 bin 100 yatak kapasiteli hastaneye komşu konumda yükseliyor.

Aradığınız her şey İdilia’da

İdilia projesi ev sahibi olmak isteyenlere zengin sosyal olanaklar sunuyor. Basketbol sahası, açık ve kapalı havuz, çocuk parkı, fitness center, yürüyüş parkuru, süs havuzu gibi özelliklerin yer aldığı proje peyzaj düzenlemesi ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor. 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilecek İdilia projesi tüm ailenizi mutlu etmek için tasarlandı.