TEM Vitrin’de fırsatı kaçırmayın

Hayatınıza değer katacağınız TEM Vitrin projesinde Evdeki Fırsat’ın cazip ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak artık çok kolay. Evdeki Fırsat avantajlarıyla sınırlı sayıdaki fırsatı kaçırmayın, TEM Vitrin’de yerinizi ayırtın.

Tem Vitrin her yere çok yakın

Sultangazi’de yükselen Sur Yapı TEM Vitrin projesi TEM Otoyolu’na sıfır konumda, metroya ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Ayrıca proje markalı konut üreticilerinden Sur Yapı tarafından hayata geçirildi.

Şehir merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak olan Vitrin projesi; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

Evde olmanın en güzel hali Vitrin’de

TEM Vitrin’de her yaşa her isteğe uygun sosyal alanlar bulunuyor. Fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.