Kazançlı yatırımın adresi İdilia

Evdeki fırsat projelerinden İdilia, Anadolu yakasının en çok prim yapan bölgesi Sultanbeyli’de Sur Yapı imzasıyla hayata geçirildi.

Evdeki Fırsat İdilia projesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kira öder gibi İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alan Sultanbeyli’den ev sahibi olabilirsiniz.

İdilia, ulaşım ve lokasyon bakımından da oldukça değerli bir noktada bulunuyor.
Proje konumuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. TEM Çamlıca gişelerine 5 dakikalık uzaklıkta yer alan İdilia, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli konut ve ticaret merkezlerinden biri olan Ataşehir’e de 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Proje, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden Üsküdar-Çekmeköy hattının tamamlanmasının ardından Üsküdar’a kolay ulaşım olanağı da içeriyor.

Aydos ormanına da yakın olan İdilia projesinin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.