Evdeki Fırsat’tan hayata değer katan proje: İdilia

İdilia, muhteşem konumu ve zengin sosyal olanaklarıyla yaşamınıza değer katacak.

Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia’da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil doku ve su öğeleri modern mimari ile birleşiyor. Üstelik yanı başında Aydos ormanları bulunan proje havanızı değiştiriyor.

Aradığınız her şeyi Evdeki Fırsat avantajları ile İdilia’da bulmanız mümkün. 7 blok, 442 konut ve 80 farklı daire tipi, 61 farklı m2 seçeneğinden oluşan İdilia projesinde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor.

Sultanbeyli’nin konut projeleri bakımından oldukça ilgi gören noktasında Sur Yapı imzasıyla 30 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen İdilia projesi sosyal donatılarıyla da her yaşa her isteğe uygun seçenekler sunuyor. Projede; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Ayrıca, TEM Çamlıca gişelerine 5 dakikalık uzaklıkta yer alan İdilia, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli konut ve ticaret merkezlerinden biri olan Ataşehir’e de 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.