Hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atın

Evdeki Fırsat, avantajlı ödeme seçenekleriyle İdilia’da yeni bir yaşama adım atma fırsatı sunuyor. Evdeki Fırsat’ın cazip ödeme seçenekleriyle kira öder gibi hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.

İdilia projesi hem şehrin merkezinde hem de doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen İdilia projesi Aydos ormanlarına yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İdilia şehrin merkezinden ve doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı mümkün kılıyor.

İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Sultanbeyli’de inşa edilen ve TEM Çamlıca gişelerine 5 dakikalık uzaklıkta yer alan İdilia, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli konut ve ticaret merkezlerinden biri olan Ataşehir’e de 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.