Aradığınız ev TEM Vitrin’de

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla asaleti ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Vitrin’de gerçek şıklığı evinde yaşamak isteyenleri birbiri ile uyumlu 4 blok ve 238 daire bekliyor.

Evdeki Fırsat, şıklığı ve zarafeti yaşamak isteyen TEM Vitrin yatırımcısına yeni ödeme seçenekleriyle kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Levent ve Maslak’a 10 dakikalık mesafede bulunan Tem Vitrin’de sınırlı sayıdaki daireye 39 bin TL peşinatla kira öder gibi sahip olabilirsiniz.

Proje konumu bakımından da oldukça avantajlı. Vitrin; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

TEM Vitrin’ projesinde en ince ayrıntısına kadar her şey düşünüldü. Vitrin’de her yaşa her isteğe uygun sosyal donatılar bulunuyor. Projenin sosyal donatıları arasında; fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.