Ayrıcalıklı yaşamın adresi TEM Vitrin!

Sur Yapı imzası ile Sultangazi’de hayat bulan TEM Vitrin projesinde Evdekifirsat.com avantajları ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Uygun ödeme seçeneklerinin hazırlandığı projeden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

TEM Vitrin her yere yakın
İstanbul’un en önemli iş ve ticaret merkezlerine yakınlığıyla göze çarpan TEM Vitrin, Maslak-Levent hattına 5 dakika mesafede, TEM otoyoluna komşu bir konumda yer alıyor. İhale aşamasındaki Kabataş – Beşiktaş – Mecidiyeköy – Mahmutbey Metro hattına sadece 1,5 km mesafede yer alan Suryapı Vitrin, Atatürk Havalimanı’na da metro ile kolayca ulaşım imkânına sahip. Türk Telekom Arena’ya 13 km, Hasdal Kavşağı’na 7 km uzaklıkta olan Vitrin, yapımı tamamlanmak üzere olan 250 yatak kapasiteli Gaziosmanpaşa Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’ne oldukça yakın bir konumda.

İstanbul’un hareketli ve canlı yaşantısının içinde Vitrin, bulunduğu konumda derin bir nefes etkisi yaratıyor. Bir tarafında şehir, bir tarafında 120 dönüm şehir parkı manzarasıyla çevresinde hakimiyetini hissettiren Vitrin, şıklığıyla kendine hayran bırakan mimari tasarıma sahip.

Evde olmanın en güzel hali
Şehrin ortasında düşlediğiniz yaşamı sunan Tem Vitrin’in sosyal donatıları arasında; fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.