İdilia ulaşım kolaylığı ile dikkat çekiyor

Sultanbeyli’de inşa edilen ve TEM Çamlıca gişelerine 5 dakikalık uzaklıkta yer alan İdilia, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli konut ve ticaret merkezlerinden biri olan Ataşehir’e de 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Proje, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden Üsküdar-Çekmeköy hattının tamamlanmasının ardından Üsküdar’a kolay ulaşım olanağı da içeriyor. Ayrıca İdilia, Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine de komşu bir noktada yükseliyor.

Yeşille iç içe bir yaşamın sunulduğu İdilia projesinde Evdeki Fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. İdilia projesinden Evdeki Fırsat ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Üstelik siz öderken evinizin her geçen gün değeri artıyor. İdili projesinin yer aldığı Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alıyor.

Proje, ev sahibi olmak isteyenlere zengin sosyal olanaklar sunuyor. Basketbol sahası, açık ve kapalı havuz, çocuk parkı, fitness center, yürüyüş parkuru, süs havuzu gibi özelliklerin yer aldığı proje peyzaj düzenlemesi ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.