Kira öder gibi ev sahibi olmanın tam zamanı

Hayatınıza değer katacağınız TEM Vitrin projesinde ev sahibi olmak artık çok kolay. Evdeki Fırsat TEM Vitrin projesinden ev sahibi olmak isteyenler için cazip ödeme seçenekleri hazırladı.

Proje konumu bakımından da oldukça avantajlı. Vitrin; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

Vitrin projesi İstanbul’un hareketli ve canlı yaşantısının içinde bulunuyor. Bir tarafında şehir, bir tarafında 120 dönüm şehir parkı manzarasıyla çevresinde hakimiyetini hissettiren Vitrin, şıklığıyla kendine hayran bırakan mimari tasarıma sahip.

Az katlı mimarinin en şık örneklerinden biri olan Vitrin; şık tasarımıyla konforu ve ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Vitrin’de gerçek şıklığı evinde yaşamak isteyenleri birbiri ile uyumlu 4 blok ve 238 daire bekliyor.