Cazip ödeme seçenekleri Evdeki Fırsat’ta

Şehrin merkezinden ve doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı kim istemez ki! İdilia’da sizi, su ve yeşil alanlarla tasarlanmış eşsiz bir yaşam bekliyor. Evdeki Fırsat, ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. İdilia projesinden Evdeki Fırsat ile kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. İdilia’da, Anadolu yakasının yeni yatırım ve oturum bölgesinde sizin de bir eviniz olsun.

İdilia projesi ev sahibi olmak isteyenlere zengin sosyal olanaklar sunuyor. Basketbol sahası, açık ve kapalı havuz, çocuk parkı, fitness center, yürüyüş parkuru, süs havuzu gibi özelliklerin yer aldığı proje peyzaj düzenlemesi ile doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Kolay ulaşım İdilia’da
Ataşehir’e 10 dakikalık bir mesafede konumlanan İdilia projesi, Anadolu Yakası’nın hızla gelişen bölgesi Sultanbeyli’de yer alıyor. Proje TEM Çamlıca Gişelerine sadece 5 dakika mesafede yer alıyor. Üsküdar – Çekmeköy metrosuna yakın bir konumda yer alan projenin hattın tamamlanması ve hizmete girmesi ile daha da fazla değer kazanması bekleniyor. Ulaşım açısında avantaja sahip olacak İdilia projesi aynı zamanda Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine de komşu bir konumda yer alıyor.