Avantajlı konum TEM Vitrin’de

Toplam 4 bloktan meydana gelen ve 1+1’den 4+1’e kadar farklılık gösteren daire seçenekleri içeren TEM Vitrin, lokasyon nitelikleriyle dikkat çekiyor. TEM Vitrin; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. Ayrıca Türk Telekom Arena Stadyumu’na uzaklığı ise 12 kilometre. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

Sur Yapı tarafından İstanbul Sultangazi’de hayata geçirilen TEM Vitrin projesi için avantajlı ödeme planı hazırlayan Evdeki Fırsat herkesi ev sahibi yapıyor.

Hayalinizdeki evi ertelemeyin
Evdeki Fırsat uygun ödeme seçenekleriyle herkesi ev sahibi yapıyor. Aradığınız her şeyi bulacağınız TEM Vitrin projesi sosyal donatılarıyla da göz dolduruyor. Projede; fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.