Evdeki Fırsat tarihi kampanyasıyla herkesi ev sahibi yapıyor

Evdeki Fırsat tarihi bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında satışları hızla devam eden İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcıya hiç peşinat ödemeden, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı sunuyor. Yeşille iç içe bir yaşamın sunulduğu İdilia projesinde evdekifirsat.com avantajı ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Hayalinizdeki ev İdilia
İdilia projesi, Sur Yapı imzasıyla 30 bin metrekarelik alan üzerine inşa edildi. Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia’da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil doku ve su ögeleri modern mimari ile birleşiyor. Proje Aydos ormanına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Bütün ayrıntıların düşünüldüğü proje
Doğayla iç içe bir yaşam sunan İdilia projesinin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.