Evdeki Fırsat herkesi ev sahibi yapıyor

Evdekifirsat.com, satışları hızla devam eden İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcıya hiç peşinat ödemeden, hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunuyor. Şehrin merkezinden ve doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı mümkün kılan İdilia’da evdekifirsat.com’un avantajlı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Sosyal donatılarıyla göz dolduruyor
İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Kazançlı yatırımın adresi
Siz öderken eviniz değerleniyor. Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alıyor. Sultanbeyli’de konut fiyatlarındaki yüksek artışın ana nedenini kamunun gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı altyapı – ulaşım yatırımları. 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları bölgeden geçecek. Üsküdar – Çekmeköy metro hattının 2016’da devreye girmesi planlanıyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattı Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar uzatılacak.

İstanbul’un gelişen ve değer kazandıran bölgelerindeki projeleri portföyünde bulunduran Evdeki Fırsat, İdilia projesiyle, yatırımcılara Sultanbeyli’deki bu kazanca ortak olma fırsatı sunuyor.