Evdeki Fırsat’la Tem Vitrin’de kaçırılmayacak fırsat

İstanbul Sultangazi’de Sur Yapı imzası ile hayat bulan TEM Vitrin projesinde, Evdeki Fırsat avantajlarıyla ev sahibi olmak artık çok kolay.

Hemen teslim, hemen tapu Evdeki Fırsat’ta
Dört yatay bloktan oluşan Vitrin projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Evdeki Fırsat, TEM Vitrin projesinden ev almak isteyen yatırımcıya peşinatsız, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunuyor.

Zengin sosyal imkanlar Vitrin’de
Hemen yanı başında büyük ölçekli bir parkın yer aldığı Vitrin projesinin sosyal donatıları arasında; Fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.

Tem Vitrin her yere yakın
Şehir merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak olan Vitrin projesi; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.