Kağıthane Ofis Projesi her yere yakın

Evdeki Fırsat projelerinden Kağıthane Ofis Projesi modern mimarisi ve yenilikçi ofis anlayışıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Evdeki Fırsat, İş ve yaşamın yeni adresi Kağıthane Ofis Projesi’nde kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı.

Evdeki Fırsat avantajlarıyla Kağıthane’nin merkezinde ofis sahibi olun
Kağıthane, merkezi iş alanı olarak tabir edilen Maslak ve Zincirlikuyu’ya alternatif bir bölge olarak gelişiyor. Bölgeye çok sayıda özel ve kamu yatırımları yapılıyor. İstanbul’un yükselen yıldızı olan bölge ulaşım avantajları ile de değerini her geçen gün arttırıyor. E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesişim noktasında yer alması ile yeni bir çekim merkezi haline geliyor. Maslak, Büyükdere ve Levent hattına birkaç dakika uzaklıkta olan Kağıthane, İstanbul’un tarihi ve ticaret merkezi olan bölgelerine ulaşım açısından hakim bir konumda bulunuyor.

Kağıthane Ofis Projesi zamanın ve konforun değerini bilenlerin yeni adresi
Ana arterlere yakınlığı ile dikkat çeken proje toplu taşıma araçlarına 150 metre mesafede yer alıyor. Levent, Mecidiyeköy ve Beşiktaş’a 10 dakika uzaklıkta bulunan Kağıthane Ofis Projesi, Cendere Caddesi üzerinde, Çağlayan metro istasyonuna 150 metre mesafede konumlanıyor.