İdilia’dan ev almak artık çok kolay

Evdekifirsat.com, Ataşehir’e 10 dakikalık mesafede yer alan İdilia projesinden ev almak isteyenler için özel bir kampanya hazırladı.

Evdeki Fırsat, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen ve TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakikalık mesafede yer alan İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcıya peşinatsız, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı sunuyor.

Evde olmanın en iyi hali
İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

İdilia Projesi
İdilia projesi, Sur Yapı imzasıyla 30 bin metrekarelik alan üzerine inşa edildi. Projede 7 blok üzerinde toplam 442 konut ve 78 farklı daire tipi bulunuyor. Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia’da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil doku ve su ögeleri modern mimari ile birleşiyor. Proje Aydos ormanına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.