Evdeki Fırsat’la hayalinizdeki eve hemen kavuşun

Evdeki Fırsat projelerinden Sultangazi’de yükselen Sur Yapı TEM Vitrin projesi TEM Otoyolu’na sıfır konumda, metroya ise yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje markalı konut üreticilerinden Sur Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Dört yatay bloktan oluşan Vitrin projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Evdeki Fırsat TEM Vitrin projesinden ev almak isteyen yatırımcıya peşinatsız, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı sunuyor.

Kolay ulaşımın adresi
Şehir merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak olan Vitrin projesi; Eyüp’e 15 dakika, Fatih’e 20 dakika, Taksim’e 35 dakika uzaklıkta ve Maslak’a sınır komşusu konumunda. Vitrin projesi 3. Havalimanı ve Atatürk havalimanın arasında yer alıyor. İşte tüm bu sebeplerle Vitrin, İstanbul’un yeni yatırım merkezlerinin tam ortasında ve cazibesini hiçbir zaman kaybetmeyecek konumuyla dikkat çekiyor.

Sosyal donatılarıyla göz dolduruyor
Hemen yanı başında büyük ölçekli bir parkın yer aldığı Vitrin projesinin sosyal donatıları arasında; Fitness salonu ve stüdyo, sauna, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, ticari alan, su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları bulunuyor.