Evdeki Fırsat avantajlarıyla sizin de yeni nesil ofisiniz olsun

Evdeki Fırsat tarafından hazırlanan kampanya ile Kağıthane Ofis Projesi’nden ofis almak isteyen yatırımcıya cazip fırsatlar sunuluyor.

İş ve yaşam merkezi
Merkezi İş Alanı olarak tabir edilen Maslak ve Zincirlikuyu’nun alternatifi olması beklenen Kağıthane, TEM ve E-5 otoyollarının kesişim aksında olması, yatırımların bu bölgede artmasına neden oluyor. Ofis, AVM ve konut projelerinin bu bölgede yoğun olarak planlanması da konut fiyatlarını arttırıyor. Avrupa’nın en büyük iş ve yaşam merkezi olması beklenen Kağıthane Ofis Projesi, İstanbul’un ticaret merkezi olan bölgelerine ulaşım açısından yakın bir konumda bulunuyor.

İhtiyaç duyduğunuz her şey Kağıthane Ofis Projesi’nde
İş yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz A’dan Z’ye her şeyi Kağıthane Ofis Projesi’nde bulmanız mümkün. Çalışanlar için her türlü ayrıntının düşünüldüğü Kağıthane Ofis projesinin altında modüler yapıda birleştirilebilir cadde mağazaları ile kafe restoranlar bulunuyor. Proje, zengin alternatiflere sahip ofis tiplerinin yanı sıra, çok amaçlı kullanımlara uygun farklı büyüklüklerde toplantı odaları ve konferans salonlarıyla işinize yepyeni bir kimlik sunuyor.