Evdeki Fırsat İstanbul’un kalbi Maslak Mashattan’da ev sahibi yapıyor

İstanbul’un en merkezi noktası Maslak’ta bulunan Evdeki Fırsat projelerinden Mashattan, konut kavramını fazlasıyla değiştiriyor. Çünkü Mashattan kendi içinde yeni bir yaşam barındırıyor. İstanbul’un kültür, sanat, eğlence ve finans merkezlerinin tam kalbinde bulunmasının yanı sıra, sakinlerine zengin sosyal imkanlar da sunuyor.

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak’ta yer alan Mashattan, ayrıca alışveriş, sinema ya da lezzetlerle keyifli bir buluşma için İstinye Park, Kanyon ve Metrocity gibi merkezlere kolay ulaşılabilme avantajının yanı sıra Boğaz’da yürüyüş yapmak veya İstanbul Tenis ile İstanbul Atlı Spor Kulubü gibi farklı sosyal aktivitelere katılmak isteyenler için farklı seçenekler sunuyor. Ayrıca İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve iş yaşamının önemli merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor.

140 Dönüm arazi üzerine kurulan Mashattan projesinin yalnızca 10 dönümü inşaat alanını kapsıyor. Geri kalan 130 dönüm ise keyifle vakit geçirilecek yaşam alanlarından oluşuyor.

Mashattan, ileri teknolojiyle inşa edilmiş 33 katlı 10 kuleden oluşuyor ve daireler 85 metrekareden başlıyor. 1+1’den 5+1’e kadar değişen daire seçeneklerinin yanı sıra bahçe dubleksleri ve penthouse dairelerin de yer aldığı Mashattan her geçen gün değerini katlamaya devam ediyor.

Maslak Mashattan projesi çevresindeki kamu ve özel yatırımlar ile değer kazanıyor. Proje, Maslak metro durağına 1 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4 dakika, E-5’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise sadece 20 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Hayalini kurduğunuz evi sizlerle buluşturan Evdeki Fırsat, avantajlı ödeme koşullarıyla yatırımcısına peşinatsız, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı sunuyor. Daha fazlası için satış ofisimize bekliyoruz.