Kağıthane Ofis Projesi’nde büyük fırsat

Evdeki Fırsat projelerinden biri olan Kağıthane Ofis Projesi, titizliğinin, seçiciliğinin ve kalitenin bir yansıması olarak, modern iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak üstün özellikleriyle öne çıkıyor. Bambaşka bir ofis dünyasının kapılarını aralayan Kağıthane Ofis Projesi, hayatınızı kolaylaştıracak VIP asistan hizmetleri, peyzajı, sosyal imkanları, restoran ve kafeleri ile standartların üzerinde A plus özellikler sunuyor.

Kağıthane Ofis projesi modern mimarisi ile iş hayatına yeni bir soluk getiriyor. Geniş peyzaj alanı ile dikkat çeken projede ofis çalışanları için geniş ve ferah alanlar tasarlandı. Proje içinde yer alan sosyal donatılar Kağıthane Ofis Projesi’ni yalnızca iş değil, yaşam odaklı bir proje haline de dönüştürdü.

Yeni nesil ofislerin bulunduğu Kağıthane Ofis Projesinde Evdeki Fırsat’ın cazip ödeme koşullarıyla Ofis satışı devam ediyor. Evdeki Fırsat, İstanbul’un merkezinde ofis sahibi olmak isteyen yatırımcı için büyük bir kampanya hazırladı.

Avantajlı konum ve kazançlı yatırım Kağıthane Ofis Projesi’nde
Ana arterlere yakınlığı ile dikkat çeken proje toplu taşıma araçlarına 150 metre mesafede yer alıyor. Levent, Mecidiyeköy ve Beşiktaş’a 10 dakika uzaklıkta bulunan Kağıthane Z Ofis, Cendere Caddesi üzerinde, Çağlayan metro istasyonuna 150 metre mesafede konumlanıyor. Ayrıca Kağıthane de çok sayıda özel ve kamu yatırımları geliştiriliyor. İstanbul’un yükselen yıldızı olan bölge ulaşım avantajları ile değerini her geçen gün arttırıyor. E-5 ve TEM Otoyolu’nun kesişim noktasında yer alması ile yeni bir çekim merkezi haline geliyor. Maslak, Büyükdere ve Levent hattına birkaç dakika uzaklıkta olan Kağıthane, İstanbul’un tarihi ve ticaret merkezi olan bölgelerine ulaşım açısından hakim bir konumda bulunuyor.