Kazançlı yatırım İdilia’da

İdilia projesi hem şehrin merkezinde hem de doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de hayata geçirilen İdilia projesi Aydos ormanlarına yakınlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. İdilia şehrin merkezinden ve doğanın sunduğu güzelliklerden kopmadan yaşamayı mümkün kılıyor.

Ev sahibi olmanın kolay hali
Evdekifirsat.com, İdilia projesinden ev almak isteyenler için özel bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcıya sıfır peşinat, 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı sunuyor.

Siz öderken eviniz değerleniyor
Sultanbeyli, İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler arasında yer alıyor. Sultanbeyli’de konut fiyatlarındaki yüksek artışın ana nedenini kamunun gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı altyapı – ulaşım yatırımları oluşturuyor. 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları bölgeden geçecek. Üsküdar – Çekmeköy metro hattının 2016’da devreye girmesi planlanıyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattı Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na kadar uzatılacak.

Evdeki Fırsat’ın uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olmak artık çok kolay. Üstelik siz öderken evinizin her geçen gün değeri artıyor. İstanbul’un gelişen ve değer kazandıran bölgelerindeki projeleri portföyünde bulunduran Evdeki Fırsat, Sur Yapı İdilia projesiyle, yatırımcılara Sultanbeyli’deki bu kazanca ortak olma fırsatı sunuyor. Evdeki Firsat ile Sur Yapı İdilia projesinden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.