Konutta tarih yazılıyor, ev sahibi olmayan kalmıyor!

Evdeki Fırsat projesi Maslak Mashattan, Türkiye’nin iş ve yaşam adına en prestijli semti olan Maslak’ta iş merkezlerine ve İstanbul’un tüm noktalarına yakın, şehrin tam merkezinde yer alan çok özel bir konumda. Maslak Mashattan, yaşamak, çalışmak ve sosyal hayatın bir parçası olmak adına İstanbul’un en doğru noktası olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

İstanbul’un Kalbi Maslak Mashattan
Maslak’ta finans, eğlence ve alışveriş merkezlerinin tam orta noktasında yer alan Maslak Mashattan, konumu ile yatırımcıların tercihi oluyor. Proje, metroya 600 metre yürüme mesafesinde, Sarıyer Sahil’e 5 dakika, Beşiktaş ve Taksim’e ise 15 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, FSM Köprüsü’ne 4 dakika, E5’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, 3. köprüye 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Geniş sosyal olanaklar
3.400 araçlık kapalı otoparka sahip Maslak Mashattan’daki sosyal olanaklar arasında; basketbol sahası, kapalı havuz, fitness center, cafe restoran ve alışveriş merkezlerinin yanı sıra açık havuz ve çocuk havuzu da bulunuyor.

Maslak Mashattan’da kaçırılmayacak fırsat
Evdeki Fırsat tarafından hazırlanan kampanya ile Maslak Mashattan projesinden ev almak isteyen yatırımcıya cazip fırsatlar sunuluyor. Hiç peşinat ödemeden 120 ay vade, yüzde 0.70 vade oranı ve hemen tapu fırsatı içeren kampanya ile evi olmayan kalmayacak. Daha fazlası için satış ofisimize bekliyoruz.