Yeni cazibe merkezi İdilia’da yerinizi ayırtın

İdilia projesinin girişinde sizi üzerindeki geçiş köprüleriyle bir süs havuzu ve İstanbul Çiğdemi (Crocus) bahçelerinden oluşan bir meydan karşılıyor. Genel konsepti göz alıcı bir peyzaj düzenlemesi üzerine kurulan İdilia’da; az katlı yatay blokları kesiştiren sokak yapısı, sürekli devam eden yeşil doku ve su ögeleri modern mimari ile birleşiyor.

Evde olduğunuz her anın tadını çıkarın
İdilia projesi ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için tasarlandı. Bütün ayrıntıların düşünüldüğü projenin sosyal donatıları arasında; açık ve kapalı kullanılabilen yüzme havuzu, fitness salonu ve stüdyoları, Türk hamamı, sauna, spa, basketbol sahası, yürüyüş parkurları, süs havuzları, su üzeri köprüler, bisiklet parkurları, dinlenme alanları, futbol sahası ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Avantajlı konumuyla hayatınızı kolaylaştıracak
Proje, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje, planlanan metro durağına 1 kilometre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmaları süren Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile İdilia projesinde Üsküdar ve Anadolu Yakası’nın diğer ilçelerine ulaşım oldukça kolaylaşacak

İdilia’da uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmanın tam zamanı
Aydos Ormanı’na yakınlığıyla dikkat çeken İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcılar için cazip seçenekler hazırlayan Evdekifirsat.com, yatırımcıya 49 bin TL’lik peşinatın ardından cazip taksitlerle projeden ev sahibi olabilme şansı sunuyor. Ödenmesi gereken aylık taksitler ise 2 bin 900 TL düzeyinde olacak.