Yatırımın doğru adresi Evdeki Fırsat İdilia projesi

Sultanbeyli, 2015 yılında İstanbul’da konut yatırımında en çok kazandıran ilçeler sıralamasında ilk 5 ilçe arasında yer aldı. İstanbul genelinde konut fiyatları ortalama yüzde 13 artarken, Sultanbeyli ise yüzde 26’lık artışla İstanbul genelinden iki kat daha fazla konut yatırımcısına kazandırmış oldu.

Sultanbeyli’de konut fiyatlarındaki yüksek artışın ana nedenini kamunun gerçekleştirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı altyapı – ulaşım yatırımları oluşturuyor. 3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı yolları bölgeden geçecek. Üsküdar – Çekmeköy metro hattının 2016’da devreye girmesi planlanıyor. Üsküdar Çekmeköy metro hattı Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen havalimanına kadar uzatılacak.

İdilia’da Evdeki Fırsat avantajı
İstanbul’un gelişen ve değer kazandıran bölgelerindeki projeleri portföyünde bulunduran Evdeki Fırsat, Sur Yapı İdilia projesiyle, yatırımcılara Sultanbeyli’deki bu kazanca ortak olma fırsatı sunuyor. Evdeki Firsat ile Sur Yapı İdilia projesinden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz.

Toplamda 7 blok ve 442 konuttan meydana gelen ve Aydos Ormanı’na yakınlığıyla dikkat çeken İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcılar için cazip seçenekler hazırlayan Evdekifirsat.com, yatırımcıya 49 bin TL’lik peşinatın ardından cazip taksitlerle projeden ev sahibi olabilme şansı sunuyor. Ödenmesi gereken aylık taksitler ise 2 bin 900 TL düzeyinde olacak.