İdilia’da kaçırılmayacak fırsat

Evdeki Fırsat, hayalinizdeki evi ve daha fazlasını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Cazip ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi yapıyor. Anadolu Yakası Sultanbeyli’de eşsiz ve yatırım bakımından avantajlı bir proje olan İdilia’da ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

İdilia projesi konumu ve avantajları ile dikkat çekiyor
TEM Çamlıca Gişelerine yaklaşık 5 dakika mesafede konumlanan İdilia, başta TEM Otoyolu olmak üzere İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ulaşım kanallarına yakınlığı ile size hayatınızı kolaylaştıracak düzenli bir şehir yaşantısı sunuyor.

İnşaatı devam eden Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile birlikte İdilia projesinden Üsküdar başta olmak üzere Anadolu Yakası’nın önemli ilçelerine ve Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım kolaylaşacak.

3. Köprü Paşaköy gişelerine yaklaşık 6 km, planlanan metro durağına ise yaklaşık 1 km mesafede olan İdilia, ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Doğanın, tarihin ve şehrin kesiştiği, İstanbul’un en gözde semtlerinden biri Sultanbeyli’de bulunan İdilia; yapılması planlanan ve bittiğinde Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olması öngörülen yaklaşık 4.100 yatak kapasiteli hastaneye komşu bir konumda yer alıyor.

Uygun ödeme seçenekleri ile ev sahibi olma şansını kaçırmayın
Hayalini kurduğunuz eve Evdeki Fırsat ayrıcalığı ile 49.000 TL peşinat ve ayda 2.900 TL taksitle hemen kavuşun.

İdilia projesi teslim tarihi
Tüm ailenizi mutlu etmek için tasarlanan İdilia projesi 2016 yılı Ağustos ayında teslim edilecek.