Kolay ödeme seçenekleri ve avantajlı konum İdilia’da

İdilia, eşsiz konumuyla hayatınıza değer katacak bir proje. Aydos ormanının yanı başında yükselen proje, merkezi konumu ve yeşil alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Kazançlı yatırımın doğru adresi
Proje, İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli’de TEM Çamlıca Gişelerine 5 dakika mesafede konumlanıyor. Ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken proje, planlanan metro durağına 1 kilometre mesafede yer alıyor. İnşaat çalışmaları süren Üsküdar Çekmeköy metro hattının Sultanbeyli üzerinden Sabiha Gökçen Havalimanı’na uzatılma kararı ile İdilia projesinde Üsküdar ve Anadolu Yakası’nın diğer ilçelerine ulaşım oldukça kolaylaşacak. İdilia projesi aynı zamanda yapılması planlanan ve tamamlandığında Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi olacak olan 4 bin 100 yatak kapasiteli hastaneye komşu konumda yükseliyor.

Cazip ödeme seçenekleri ile kaçılmayacak fırsat
Evdeki Fırsat ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunmaya devam ediyor. 49.000 TL peşinat ve ayda 2.900 TL taksitle hayalinizdeki eve geç kalmadan kavuşun. İdilia’da, Anadolu yakasının yeni yatırım ve oturum bölgesinde sizin de bir eviniz olsun.