Avantajlı ödeme seçenekleri Evdeki Fırsat’ta

Evdeki Fırsat, hayalinizdeki evi ve daha fazlasını sizlerle buluşturmaya devam ediyor. Cazip ödeme seçenekleri ile kira öder gibi ev sahibi yapıyor. İster Avrupa Yakası’nda isterseniz Anadolu Yakası’nda eşsiz ve yatırım bakımından avantajlı projelerde ev sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuyor. evdekifirsat.com ‘dan siz de size en uygun projeyi seçip kolay ödeme seçenekleri ile kendi evinizin sahibi olun.

İstanbul’un kalbi Maslak Mashattan
Maslak Mashattan muhteşem konumuyla göz dolduruyor. Proje, Sarıyer Sahil’e 5 dakika, Beşiktaş ve Taksim’e ise 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Ayrıca metro durağına 1 dakika, TEM Otoyolu’na 2 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 4 dakika, E-5’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 5 dakika, 3. Köprü’ye 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor.

Hayatınıza değer katın
Evdeki Fırsat, Mashattan projesi içerisinde alışveriş alanı, 3.400 araçlık kapalı otopark, 4 adet kapalı ve 1 adet panoramik olmak üzere; çift hızlı, havalandırmalı, güvenlik alarmlı, ses ve görüntü bağlantılı, deprem sensörlü asansörler ve açık teraslar bulunuyor.

Uygun ödeme seçenekleriyle evinize kavuşun
Evdeki Fırsat 5.500 TL taksitle hemen teslim edilen Maslak Mashattan’da ayrıca 60 ay sıfır faiz imkanı hazırlandı.