Kazançlı yatırım TEM Vitrin’de

Sur Yapı imzası ile Sultangazi’de hayat bulan TEM Vitrin projesinde Evdekifirsat.com avantajları ile kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor. Uygun ödeme seçeneklerinin hazırlandığı projede ev sahibi olmak isteyenler 39 bin TL peşinat ve aylık 1.900 TL taksitle şehrin merkezi lokasyonunda yaşama fırsatı yakalıyor.

Şehrin ortasında bir yaşam fırsatı
1+1’den 4+1’e kadar farklı büyüklüklerde konut seçeneklerinin yer aldığı TEM Vitrin projesi 4 yatay bloktan oluşuyor. İstanbul’un en gözde semtleri Eyüp, Fatih ve Taksim’e yakınlığı ile öne çıkan proje Maslak’a komşu konumda yer alıyor. TEM Vitrin, aynı zamanda Türk Telekom Arena’ya da 12 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

TEM Vitrin projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında; fitness salonu ve stüdyo, soyunma odaları, yüzme havuzu, kafe, basketbol alanları, çocuk oyun alanları ve sauna bulunuyor. Projede 1+1 daire büyüklükleri 50 metrekare ila 76 metrekare arasında, 2+1 daire büyüklükleri 71 metrekare ila 207 metrekare arasında, 3+1 daire büyüklükleri 141 metrekare ila 253 metrekare arasında, 4+1 daire büyüklükleri ise 200 metrekare olarak tasarlandı.