İdilia’da cazip fırsatlar

Ataşehir’e 10 dakikalık mesafede bulunan İdilia projesinde ev almak isteyen yatırımcı için cazip ödeme seçenekleri hazırlayan Evdeki Fırsat.com, 49.000 TL peşinat ve ayda 2.900 TL taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuyor.

İdilia projesi nerede
Sultanbeyli’de inşa edilen ve TEM Çamlıca gişelerine 5 dakikalık uzaklıkta yer alan İdilia, İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli konut ve ticaret merkezlerinden biri olan Ataşehir’e de 10 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor. Proje, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam eden Üsküdar-Çekmeköy hattının tamamlanmasının ardından Üsküdar’a kolay ulaşım olanağı da içeriyor. İdilia, Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine de komşu bir noktada yükseliyor.

İdilia’da Evdeki Fırsat avantajı
Toplamda 7 blok ve 442 konuttan meydana gelen ve Aydos Ormanı’na yakınlığıyla dikkat çeken İdilia projesinden ev almak isteyen yatırımcılar için cazip seçenekler hazırlayan Evdekifirsat.com, yatırımcıya 49 bin TL’lik peşinatın ardından cazip taksitlerle projeden ev sahibi olabilme şansı sunuyor. Ödenmesi gereken aylık taksitler ise 2 bin 900 TL düzeyinde olacak.